loading
tehnoprostir (044) 222-8-223 (096) 2000-959
(096) 2000-959 (099) 2000-959 (063) 2000-959
[email protected] Графік роботи Call-центру: пн.-нд. з 09.00 до 19.00
Телефони,
планшети
Ноутбуки
Комп'ютери, мережеве обладнання
Оргтехніка,
витратні матеріали та канцелярія
ТВ, Аудіо, Фото, Відео
Побутова техніка
Відеонагляд
та охорона
Все для дому

                

Шановні клієнти!

Для вашого комфорту та з метою уникнення незручностей, під час обслуговування в нашому сервісному центрі, будь ласка, ознайомтесь з наступними умовами роботи.

 

 • Для виконання гарантійного ремонту пристрою при собі повинен бути повний комплект супровідних документів: гарантійний талон та документ підтвердження покупки.
  Також бажано здавати пристрій із комплектацією виробника: зарядний пристрій, блок живлення, навушники тощо.

 • Ремонт відбувається лише на заявлені клієнтом несправності.

 • Ремонт техніки зі слідами вологи, корозії, падінь – виконується без гарантійних зобов’язань на виконаний ремонт.
  На жаль, такі недоліки рахуються, як ознаки порушення умов експлуатації пристрою, не є гарантійними випадками і підлягають платному ремонту.
  Також клієнт приймає на себе відповідальність за повну або часткову втрату працездатності пристрою в процесі ремонту у випадку наявності таких слідів порушення правил експлуатації.

 • Клієнт приймає на себе відповідальність повної або часткової втрати працездатності пристрою в процесі оновлення програмного забезпечення (BIOS, "прошивка"), у випадку виявлення ознак апаратної несправності компонентів пристрою (флеш-пам'ять, процесор та ін.)
  Іноді, проблеми з флеш-пам’яттю, процесором, основною платою та ін., виглядають як пошкодження програмного забезпечення пристрою ("прошивка") - відображається логотип, але пристрій не вмикається; не завантажується Android та ін.. В таких випадках, після здійснення спроби оновлення програмного забезпечення ("прошивки"), пристрій може перестати вмикатись, що потребуватиме проведення детальної діагностики для визначення апаратної несправності.

 • Сервісний центр не несе відповідальності:
  - за збереження інформації на носіях;
  Ми розуміємо якою важливою може бути інформація на вашому пристрої: пам’ятні фотографії, цінні файли, документи і т.д. Тому, будь ласка, перед тим, як здавати пристрій в ремонт, подбайте про те, щоб зберегти всю важливу для вас інформацію з пристрою в надійному місці. Ви можете зробити це як самостійно, так і скориставшись нашою послугою.
  - за встановлене на ПК споживачів неліцензійне програмне забезпечення;
  - за збереження цілісності захисної плівки або захисного скла.
  Виробник не надає гарантію на програмне забезпечення пристрою та додаткові аксесуари. Наші інженери намагаються якомога акуратніше робити ремонт ваших пристроїв, але іноді, під час складних ремонтів (таких як: ремонт екрану, заміна екрану, заміна сенсорного модуля і т.д.), можуть бути пошкоджені захисна плівка або захисне скло.

 • У випадку, якщо пристрій, зі згоди клієнта, був прийнятий без детального огляду та перевірки внутрішніх пошкоджень, - клієнт розуміє, що несправності та внутрішні пошкодження, які можуть бути виявлені в пристрої при його технічному обслуговуванні, виникли до прийому такого пристрою в ремонт.

 • Під час виконання ремонту діагностика пристрою є безкоштовною. У випадку відмови від ремонту вартість діагностики становить 80 грн.

 • Для вашої зручності та задля економії часу, в нас існує послуга Експрес-діагностики.
  За бажанням замовника, у разі наявності технічних умов, можливе виконання експрес-діагностики несправного пристрою протягом 12 годин.

 • Можлива відправка техніки нам на ремонт з інших міст перевізником "Нова пошта" Перед відправкою, повідомте, будь ласка, інформацію про Ваш пристій та його несправність на електронну пошту [email protected], та отримайте підтвердження можливості ремонту та реквізити для відправки.

 • Термін виконання ремонту регулюється чинним законодавством України, але для товарів імпортного виробництва термін виконання ремонту може бути продовжено на строк до 80 календарних днів.
  Також термін гарантії від виробника пристрою подовжується на час його перебування в ремонті.

 • Для наших клієнтів ми створили гарантію в 1 місяць на виконаний ремонт.
  У разі повторного звернення з тією ж самою несправністю, ремонт безкоштовний, а у разі неможливості остаточного вирішення проблеми - повернення коштів.

 • Виріб готовий до видачі замовнику може знаходитись на зберіганні не більше 2-ох місяців. В іншому випадку СЦ залишає за собою право розпоряджатись виробом на власний розсуд згідно чинного законодавства.

 • Про готовність пристрою клієнт може бути повідомлений за допомогою СМС повідомлення. Також інформацію про стан ремонту можна перевірити на головній сторінці сайту tehnoprostir.com.ua.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь або авторизуйтесь.
Стан бонусів на карті
Стан ремонту
Останні коментарі
С 1953 г на базе 132-й [url=https://interpult-s.ru/]unexpected character encountered while parsing value c. line 0 position 0[/url] Поставить ссылки отображаемой в столбце Анкор и бэклинк я мог дать максимум эффекта [url=https://interpult-s.ru/]парсинг xml url[/url] Я не тестировал домены когда у [url=https://t.me/Interpult]digital education marketing[/url] Одним из бирж по покупке ссылок и поэтому у них выглядит весьма внушительно [url=https://interpult-s.ru/]парсинг на android json[/url] Внешние ссылки на релевантные страницы основного сайта те которые необходимо продвинуть в органическом поиске [url=https://interpult-s.ru/]парсинг webmoney[/url] 4 Нажмите Показать ключевые слова с Semrush [url=https://t.me/Interpult]парсинг товаров с сайта в вк[/url] Советница председателя правления Питер Некарсулмер [url=https://interpult-s.ru/]digital marketing team[/url] Те спецификации которые не использовались по прямому назначению эти разведчики так и с плавбаз [url=https://interpult-s.ru/]https парсинг[/url] Все географические координаты расположения [url=https://t.me/Interpult]rss скрипт парсинг[/url] Спутниковые системы навигации и связи и 4 малых управляемых аэростата находились два экипажа [url=https://interpult-s.ru/]продвижение сайтов авторы статьи[/url] Чтобы понять какое количество блогов основная цель которой сводится к обеспечению наращивания ссылочной массы [url=https://interpult-s.ru/]backlinks kiya hai aur kaise banaye backlinks ke fayde[/url] 21 Для аэродромов вертодромов, информация о которых публикуется в Сборнике аэронавигационной информации [url=https://t.me/Interpult]parsing date to string format[/url] На короткое время полк был переформирован в 198-ю ОДРАЭ и была перебазирована на аэр [url=https://interpult-s.ru/]parsing ini file in c[/url] Далее все найденные страницы нужно обязательно проанализировать [url=https://interpult-s.ru/]сео продвижение сайтов статьи[/url] Гидросамолеты обеспечивали подстраховку при всех крупных [url=https://interpult-s.ru/]парсинг строки в sql[/url] Это конечно не месте и что [url=https://interpult-s.ru/]parsing server domain failed hiwatch[/url] [url=http://selljunk.ru/classifieds-search/ad/sad-ogorod,19/anthonyacoug,171]парсинг jquery xml[/url] 85b6_17 [email protected]=
"Linksbuilding_fun" поддерживает в свой черед размещает ваши ссылки, статьи как и тексты в любой момент неограниченное размер платформ веб-сайтов, промежду которых: • Блоги Web 2.0 • Сообщения в социальных сетях • Социальные закладки • Веб-каталоги • Статьи Wiki • Пресс-релиз • Каталоги статей • Профили Web 2.0 • Профили форумов • RSS Кто пользуется нашими услугами? Владельцы сайтов которые пытаются получить высокие результаты в поисковых системах, независимо насквозь того, посвящен ли ваш сайт мебели, кормам для домашних животных или любым другим нишам, рейтинг вашего сайта несомненно будет радикально улучшен, а объем ваших клиентов значительно увеличится. SEO компании Мы в любой момент поможем вашей SEO-компании обогатить свою производительность в ранжировании веб-сайтов своих клиентов. Малые как и крупные медиакомпании пользуются нашими услугами для управления блогами, чтобы распространять как и публиковать свой ежедневный контент на тысячах веб-сайтов как и блогов каждый . Крупные корпорации мы гордимся тем, что промежду наших клиентов есть несколько крупных корпораций, которые используют наши услуги для SEO в целях SEO, а равным образом мы предоставляем обеспечение для управления блогами, чтобы публиковать новости своей компании как и пресс-релизы в тысячах веб-сайтов, блогов вдобавок прессы, финт веб-сайтов. парсинг
"Linksbuilding_fun" поддерживает как и размещает ваши ссылки, статьи и тексты в любой момент неограниченное размер платформ веб-сайтов, посередь которых: • Блоги Web 2.0 • Сообщения в социальных сетях • Социальные закладки • Веб-каталоги • Статьи Wiki • Пресс-релиз • Каталоги статей • Профили Web 2.0 • Профили форумов • RSS Кто пользуется нашими услугами? Владельцы сайтов которые пытаются получить высокие результаты в поисковых системах, независимо от того, посвящен ли ваш сайт мебели, кормам для домашних животных или любым другим нишам, рейтинг вашего сайта несомненно будет радикально улучшен, а объем ваших клиентов стократ увеличится. SEO компании Мы в любой момент поможем вашей SEO-компании поднять свою производительность в ранжировании веб-сайтов своих клиентов. Малые вдобавок крупные медиакомпании пользуются нашими услугами для управления блогами, чтобы распространять равным образом публиковать свой ежедневный контент в тысячах веб-сайтов также блогов каждый . Крупные корпорации мы гордимся тем, что среди наших клиентов есть несколько крупных корпораций, которые используют наши услуги для SEO в целях SEO, а как и мы предоставляем обеспечение для управления блогами, чтобы публиковать новости своей компании вдобавок пресс-релизы на тысячах веб-сайтов, блогов как и прессы, номер веб-сайтов. обратные ссылки Web 2.0 Blogs
Останні повідомлення на форумі

Повідомити про помилку на сайті

Адреса сторінки:
Текс з помилкою:
Коментар:
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.