Медіаконвертори - Технопростір. Купити Медіаконвертори з доставкою по Україні та в Київ Ціни, гарантія та доставка Медіаконвертори по Україні
loading
tehnoprostir (044) 222-8-223 (096) 2000-959
(096) 2000-959 (099) 2000-959 (063) 2000-959
info@tex.ua пн.-пт. з 09.00 до 20.00
сб.-нд. з 09.00 до 18.00
Комп'ютери
Ноутбуки
Фото,
Відеокамери
Оргтехніка та
витратні матеріали
Побутова техніка

Медіаконвертори

loading
Порядок виводу
20
TP-Link MC110CS
1x10/100M RJ45, одномодовий 2-жильный оптичний порт з SC-розємом, 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Є в наявності
920.00 грн.
No-photo
Медіаконвертер RouterBoard RBFTC11 (Gigabit POE-in, 1.25GBit SFP)
4 дні (Вт), їде від постачальника
1 180.00 грн.
D-Link DMC-G01LC
10/ 100/ 1000BaseT to Gigabit SFP
4 дні (Вт), їде від постачальника
703.00 грн.
D-Link DMC-810SC
1000BaseTX-BaseLX (10км)
5 днів (Ср), їде від постачальника
3 640.00 грн.
D-Link DMC-920T
100BaseTX/ FX 20km WDM
5 днів (Ср), їде від постачальника
2 210.00 грн.
D-Link DMC-530SC
100BaseTX to SM Fiber (30км)
5 днів (Ср), їде від постачальника
2 020.00 грн.
D-Link DMC-515SC
100BaseTX to SM Fiber (15км)
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 900.00 грн.
Planet FT-806B20
Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806B20
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 610.00 грн.
D-Link DMC-300SC
100BaseTX to MM Fiber (2км)
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 440.00 грн.
TP-Link MC200CM
MultiMode Fiber, 0.5km using 50/125um fiber, 0.22km using 62.5/125um fiber
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 430.00 грн.
TP-Link MC210CS
15KM FX-LX/LH
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 430.00 грн.
Planet GT-805A-EU
Конвертор 10|1000Base-T (mini GBIC, SFP) GT-805A-EU
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 400.00 грн.
TP-Link MC111CS
20KM FX-TX
5 днів (Ср), їде від постачальника
1 140.00 грн.
TP-Link MC100CM
100M Fiber Converter (802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, up to 2km)
5 днів (Ср), їде від постачальника
920.00 грн.
D-Link DMC-F15SC
100BaseTX to SM Fiber (15km, SC)
5 днів (Ср), їде від постачальника
912.00 грн.
D-Link DMC-F02SC
100BaseTX to MM Fiber (2km, SC)
5 днів (Ср), їде від постачальника
870.00 грн.
Planet MGB-L30
Трансівер MiniGBIG LX модуль - 30 КМ MGB-L30
5 днів (Ср), їде від постачальника
834.00 грн.
Netis EP8101G 1000Mbps EPON ONU therminal
5 днів (Ср), їде від постачальника
610.00 грн.
TP-Link MC220L
1хSFP-слот и 1хRJ45 10/100/1000Мбит/с порт Соответствует стандартам IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z/SFP-слот поддерживает горячую замену
5 днів (Ср), їде від постачальника
608.00 грн.
No-photo
Адаптер питания AC 100-240В 50/60Гц, 0.2А
5 днів (Ср), їде від постачальника
82.00 грн.
Фільтри товарів
Показати Вибрано моделей:
Наявність
Ціна
від до
Показати Вибрано моделей:
Показати Вибрано моделей:

Повідомити про помилку на сайті

Адреса сторінки:
Текс з помилкою:
Коментар:
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.