Медіаконвертори - Технопростір. Купити Медіаконвертори з доставкою по Україні та в Київ Ціни, гарантія та доставка Медіаконвертори по Україні
loading
tehnoprostir (044) 222-8-223 (096) 2000-959
(096) 2000-959 (099) 2000-959 (063) 2000-959
info@tex.ua пн.-пт. з 09.00 до 20.00
сб.-нд. з 09.00 до 18.00
Комп'ютери
Ноутбуки
Фото,
Відеокамери
Оргтехніка та
витратні матеріали
Побутова техніка

Медіаконвертори

loading
Порядок виводу
20
TP-Link MC110CS
1x10/100M RJ45, одномодовий 2-жильный оптичний порт з SC-розємом, 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Є в наявності
916.00 грн.
D-Link DMC-920T
100BaseTX/ FX 20km WDM
4 дні (Чт), їде від постачальника
2 180.00 грн.
D-Link DMC-920R
100BaseTX/ FX 20km WDM
4 дні (Чт), їде від постачальника
2 180.00 грн.
D-Link DMC-F60SC
Медиаконвертер D-Link DMC-F60SC SingleMode fiber (60Km, SC)
4 дні (Чт), їде від постачальника
1 010.00 грн.
D-Link DMC-810SC
1000BaseTX-BaseLX (10км)
5 днів (Пт), їде від постачальника
3 580.00 грн.
D-Link DMC-805X
10G-CX4 / 10G-SFP+
5 днів (Пт), їде від постачальника
3 100.00 грн.
D-Link DMC-700SC
1000BaseTX-BaseSX Fiber (550м)
5 днів (Пт), їде від постачальника
2 340.00 грн.
D-Link DMC-515SC
100BaseTX to SM Fiber (15км)
5 днів (Пт), їде від постачальника
1 870.00 грн.
TP-Link MC200CM
MultiMode Fiber, 0.5km using 50/125um fiber, 0.22km using 62.5/125um fiber
5 днів (Пт), їде від постачальника
1 430.00 грн.
TP-Link MC210CS
15KM FX-LX/LH
5 днів (Пт), їде від постачальника
1 430.00 грн.
D-Link DMC-300SC
100BaseTX to MM Fiber (2км)
5 днів (Пт), їде від постачальника
1 410.00 грн.
D-Link DMC-805G
1000BaseTX to SFP
5 днів (Пт), їде від постачальника
1 270.00 грн.
TP-Link MC111CS
20KM FX-TX
5 днів (Пт), їде від постачальника
1 130.00 грн.
TP-Link MC100CM
100M Fiber Converter (802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX, up to 2km)
5 днів (Пт), їде від постачальника
916.00 грн.
D-Link DMC-F15SC
100BaseTX to SM Fiber (15km, SC)
5 днів (Пт), їде від постачальника
896.00 грн.
D-Link DMC-F02SC
100BaseTX to MM Fiber (2km, SC)
5 днів (Пт), їде від постачальника
856.00 грн.
Planet MGB-L30
Трансівер MiniGBIG LX модуль - 30 КМ MGB-L30
5 днів (Пт), їде від постачальника
820.00 грн.
Netis EP8101G 1000Mbps EPON ONU therminal
5 днів (Пт), їде від постачальника
608.00 грн.
TP-Link MC220L
1хSFP-слот и 1хRJ45 10/100/1000Мбит/с порт Соответствует стандартам IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z/SFP-слот поддерживает горячую замену
5 днів (Пт), їде від постачальника
606.00 грн.
No-photo
Адаптер питания AC 100-240В 50/60Гц, 0.2А
5 днів (Пт), їде від постачальника
80.00 грн.
Фільтри товарів
Показати Вибрано моделей:
Наявність
Ціна
від до
Показати Вибрано моделей:
Показати Вибрано моделей:

Повідомити про помилку на сайті

Адреса сторінки:
Текс з помилкою:
Коментар:
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.