loading
tehnoprostir (044) 222-8-223 (096) 2000-959
(096) 2000-959 (099) 2000-959 (063) 2000-959
info@tex.ua пн.-пт. з 09.00 до 20.00
сб.-нд. з 09.00 до 18.00
Комп'ютери
та ноутбуки
Телефони,
планшети
та ґаджети
Оргтехніка та
витратні матеріали
Побутова техніка
Дитячі товари

Медіаконвертори

loading
Порядок виводу
26
TP-Link MC110CS
1x10/100M RJ45, одномодовий 2-жильный оптичний порт з SC-розємом, 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Є в наявності
829.00 грн.
D-Link DMC-1910T
1000BaseT-BaseLX (15км) Single Fiber Bi-Direction Media Convert
Завтра (Ср), їде від постачальника
9 490.00 грн.
D-Link DMC-1910R
1000BaseT-BaseLX (15км) Single Fiber Bi-Direction Media Convert
Завтра (Ср), їде від постачальника
4 480.00 грн.
D-Link DMC-810SC
1000BaseTX-BaseLX (10км)
Завтра (Ср), їде від постачальника
3 470.00 грн.
Planet GT-806B15-EU
Конвертор Gigabit Ethernet (WD M) 15 км GT-806B15-EU
Завтра (Ср), їде від постачальника
3 250.00 грн.
Planet GT-806A15-EU
Конвертор Gigabit Ethernet (WD M) 15 км GT-806A15-EU
Завтра (Ср), їде від постачальника
2 670.00 грн.
D-Link DMC-700SC
1000BaseTX-BaseSX Fiber (550м)
Завтра (Ср), їде від постачальника
2 300.00 грн.
Planet GT-802S-EU
10/100/1000Mb SM медіаконверто р GT-802S-EU
Завтра (Ср), їде від постачальника
2 270.00 грн.
D-Link DMC-920T
100BaseTX/ FX 20km WDM
Завтра (Ср), їде від постачальника
2 130.00 грн.
D-Link DMC-515SC
100BaseTX to SM Fiber (15км)
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 830.00 грн.
Planet FT-806B20
Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806B20
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 550.00 грн.
Planet FT-806A20
Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806A20
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 510.00 грн.
D-Link DMC-300SC
100BaseTX to MM Fiber (2км)
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 390.00 грн.
TP-Link MC200CM
MultiMode Fiber, 0.5km using 50/125um fiber, 0.22km using 62.5/125um fiber
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 370.00 грн.
TP-Link MC210CS
15KM FX-LX/LH
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 370.00 грн.
Planet GT-805A-EU
Конвертор 10|1000Base-T (mini GBIC, SFP) GT-805A-EU
Завтра (Ср), їде від постачальника
1 350.00 грн.
No-photo
Промисловий трансівер Mini GBI C LX MGB-TLX
Завтра (Ср), їде від постачальника
994.00 грн.
D-Link DMC-F20SC-BXD
10/100BASE-TX to 100BASE-FX (разъем SC) SingleMode Fiber, TX: 1550нм, RX: 1310 нм, 20 км
Завтра (Ср), їде від постачальника
991.00 грн.
TP-Link MC111CS
20KM FX-TX
Завтра (Ср), їде від постачальника
987.00 грн.
D-Link DMC-F30SC
100BasetTX to SingleMode fiber (30Km, SC)
Завтра (Ср), їде від постачальника
963.00 грн.
D-Link DMC-F15SC
100BaseTX to SM Fiber (15km, SC)
Завтра (Ср), їде від постачальника
878.00 грн.
D-Link DMC-F02SC
100BaseTX to MM Fiber (2km, SC)
Завтра (Ср), їде від постачальника
838.00 грн.
Planet MGB-L30
Трансівер MiniGBIG LX модуль - 30 КМ MGB-L30
Завтра (Ср), їде від постачальника
803.00 грн.
D-Link DMC-G01LC
10/ 100/ 1000BaseT to Gigabit SFP
Завтра (Ср), їде від постачальника
663.00 грн.
TP-Link MC220L
1хSFP-слот и 1хRJ45 10/100/1000Мбит/с порт Соответствует стандартам IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z/SFP-слот поддерживает горячую замену
Завтра (Ср), їде від постачальника
606.00 грн.
D-Link DMC-F60SC
Медиаконвертер D-Link DMC-F60SC SingleMode fiber (60Km, SC)
Завтра (Ср), їде від постачальника
981.00 грн.
Фільтри товарів
Показати Вибрано моделей:
Наявність
Ціна
від до
Показати Вибрано моделей:
Показати Вибрано моделей:

Повідомити про помилку на сайті

Адреса сторінки:
Текс з помилкою:
Коментар:
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.