loading
tehnoprostir (044) 222-8-223 (096) 2000-959
(096) 2000-959 (099) 2000-959 (063) 2000-959
info@tex.ua пн.-пт. з 09.00 до 20.00
сб.-нд. з 09.00 до 18.00
Комп'ютери
та ноутбуки
Телефони,
планшети
та ґаджети
Оргтехніка та
витратні матеріали
Побутова техніка
Дитячі товари
Відеонагляд
та охорона

Медіаконвертори

loading
Порядок виводу
30
TP-Link MC110CS
1x10/100M RJ45, одномодовий 2-жильный оптичний порт з SC-розємом, 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Є в наявності
786.00 грн.
D-Link DMC-920T
100BaseTX/ FX 20km WDM
Післязавтра (Пт), їде від постачальника
2 100.00 грн.
TP-Link MC210CS
15KM FX-LX/LH
Післязавтра (Пт), їде від постачальника
1 440.00 грн.
D-Link DMC-F60SC
Медиаконвертер D-Link DMC-F60SC SingleMode fiber (60Km, SC)
Післязавтра (Пт), їде від постачальника
964.00 грн.
TP-Link MC220L
1хSFP-слот и 1хRJ45 10/100/1000Мбит/с порт Соответствует стандартам IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab и IEEE 802.3z/SFP-слот поддерживает горячую замену
Післязавтра (Пт), їде від постачальника
605.00 грн.
No-photo
MikroTik SFP S-RJ01 1.25G 100m
6 днів (Вт), їде від постачальника
977.00 грн.
No-photo
WDM 100BaseBX SFP LC працює тільки в парі з DEM-220T або DMC-920T, сумісний з DES-1228/1228P/1252, DES-3028/3052, DGS-3100-24TG DIR-100/FE
6 днів (Вт), їде від постачальника
519.00 грн.
D-Link DMC-1910R
1000BaseT-BaseLX (15км) Single Fiber Bi-Direction Media Convert
7 днів (Ср), їде від постачальника
4 290.00 грн.
Planet IGTP-805AT
Промисловий медіаконвертор 100 0Base-X - 10/100/1000 IGTP-805AT
7 днів (Ср), їде від постачальника
3 570.00 грн.
D-Link DMC-810SC
1000BaseTX-BaseLX (10км)
7 днів (Ср), їде від постачальника
3 410.00 грн.
Planet GT-806B15-EU
Конвертор Gigabit Ethernet (WD M) 15 км GT-806B15-EU
7 днів (Ср), їде від постачальника
3 200.00 грн.
D-Link DMC-805X
10G-CX4 / 10G-SFP+
7 днів (Ср), їде від постачальника
2 910.00 грн.
Planet GT-806A15-EU
Конвертор Gigabit Ethernet (WD M) 15 км GT-806A15-EU
7 днів (Ср), їде від постачальника
2 630.00 грн.
D-Link DMC-700SC
1000BaseTX-BaseSX Fiber (550м)
7 днів (Ср), їде від постачальника
2 200.00 грн.
D-Link DMC-920R
100BaseTX/ FX 20km WDM
7 днів (Ср), їде від постачальника
2 040.00 грн.
Planet GT-802S-EU
10/100/1000Mb SM медіаконверто р GT-802S-EU
7 днів (Ср), їде від постачальника
1 770.00 грн.
Planet FT-806B20
Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806B20
7 днів (Ср), їде від постачальника
1 530.00 грн.
TP-Link MC200CM
MultiMode Fiber, 0.5km using 50/125um fiber, 0.22km using 62.5/125um fiber
7 днів (Ср), їде від постачальника
1 500.00 грн.
Planet FT-806A20
Конвертор 10/100Base-TXto100Ba se-FX(WDM) FT-806A20
7 днів (Ср), їде від постачальника
1 490.00 грн.
Planet GT-805A-EU
Конвертор 10|1000Base-T (mini GBIC, SFP) GT-805A-EU
7 днів (Ср), їде від постачальника
1 330.00 грн.
D-Link DMC-805G
1000BaseTX to SFP
7 днів (Ср), їде від постачальника
1 200.00 грн.
Planet MGB-TLX MGB-TLX
Промисловий трансівер Mini GBI C LX MGB-TLX
7 днів (Ср), їде від постачальника
977.00 грн.
D-Link DMC-F20SC-BXD
10/100BASE-TX to 100BASE-FX (разъем SC) SingleMode Fiber, TX: 1550нм, RX: 1310 нм, 20 км
7 днів (Ср), їде від постачальника
950.00 грн.
TP-Link MC112CS
20KM FX-TX
7 днів (Ср), їде від постачальника
931.00 грн.
TP-Link MC111CS
20KM FX-TX
7 днів (Ср), їде від постачальника
931.00 грн.
D-Link DMC-F20SC-BXU
10/100BASE-TX to 100BASE-FX (разъем SC) SingleMode Fiber, TX: 1310нм, RX: 1550 нм, 20 км
7 днів (Ср), їде від постачальника
896.00 грн.
D-Link DMC-F02SC
100BaseTX to MM Fiber (2km, SC)
7 днів (Ср), їде від постачальника
855.00 грн.
D-Link DMC-F15SC
100BaseTX to SM Fiber (15km, SC)
7 днів (Ср), їде від постачальника
841.00 грн.
Planet MGB-L30
Трансівер MiniGBIG LX модуль - 30 КМ MGB-L30
7 днів (Ср), їде від постачальника
789.00 грн.
No-photo
Модуль SFP Transceiver with 1 100Base-FX (2 km) DEM-211
7 днів (Ср), їде від постачальника
514.00 грн.
Фільтри товарів
Показати Вибрано моделей:
Наявність
Ціна
від до
Показати Вибрано моделей:
Показати Вибрано моделей:

Повідомити про помилку на сайті

Адреса сторінки:
Текс з помилкою:
Коментар:
Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено.